Evo dostarcza najwyższej jakości produkty do włosów salonom fryzjerskim i klientom na całym świecie. Wartości, jakie przyświecają marce to uczciwość, prostota, innowacyjność i poczucie humoru. To właśnie te cechy sprawiają, że Evo to marka niezwykła - nie tylko pod względem jakości kosmetyków, ale także podejścia do ekologii i etyki w branży fryzjerskiej.

zrodzona z potrzeby
wstrząśniecia branżą fryzjerską

Evo od początku dba o to, aby tworzyć kosmetyki, które są dobre zarówno dla ludzi, jak i planety. Oto kilka rzeczy, które warto o nich wiedzieć. Kosmetyki Evo nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak siarczany, parabeny, dea, tea, glikol propylenowy i gluten. Są one wolne od okrucieństwa wobec zwierząt, co potwierdza certyfikat PETA.

Zawierają składniki aktywne pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, co pozwala na zachowanie równowagi w środowisku naturalnym. Gdzie tylko jest to możliwe, składniki syntetyczne zastępowane są naturalnymi alternatywami. Aż 99% kosmetyków Evo to produkty wegańskie, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

odkryj markę
Balmain hair

Poznaj kolejną markę z naszego portfolio marek fryzjerskich premium.